Odbojkašice i odbojkaši Bosne poraženi u Srebreniku

Odbojkaši Bosne iz Kalesije pretrpjeli su drugi poraz u novoj sezoni „Premijer“ lige BiH. Kalesijski odbojkaši su ovog vikenda gostovali u Srebreniku gdje su poraženi od domaće Gradine sa 3:1.

Bosna je u Srebreniku bila oslabljena neigranjem Jasmina Požegića, jednog od najboljih odbojkaša u posljednjih nekoliko sezona.

Premijerligaš iz Kalesije će u narednom kolu ugostiti Bosnu iz Sarajeva koja, također, nema bodova nakon prva dva kola.  

Rezultati 2.kola „Premijer“ lige BiH

Radnik BijeljinaKakanj2:3
Gradina SrebrenikBosna Kalesija3:1
Bosna SarajevoLjubinje1:3 
Borac Banja LukaDomaljevac3:1 
Jedinstvo BrčkoMladost Brčko0:3 

Tabela

1Ljubinje-Bankom22060+66
2Mladost Brčko22061+56
3Borac Banja Luka22063+35
4Kakanj 7822063+34
5Radnik Bijeljina2115503
6Gradina-Herceg Srebrenik21134-13
7Jedinstvo Brčko20236-31
8Domaljevac20226-41
9Bosna Kalesija20226-40
10Bosna Sarajevo20216-50

Parovi 3.kola

Mladost BrčkoBorac Banja Luka 
LjubinjeJedinstvo Brčko 
Bosna KalesijaBosna Sarajevo 
KakanjGradina Srebrenik 
DomaljevacRadnik Bijeljina

Odigrane su i utakmice 2.kola Superlige FBiH u ženskoj konkurenciji.

Odbojkašice Bosne iz Kalesije su poražene od Gradine u Srebreniku sa 3:1.

(Radio Feral)

Najnovije

Danas otvaranje mosta na Drini i graničnog prijelaza sa Srbijom kod Bratunca

Na Drini kod Bratunca danas će svečano biti otvoren most "Bratoljub" koji ovu općinu spaja sa susjednom Ljubovijom, kao i zajednički granični...

Povećanje proizvodnje i prodaje šumskih sortimenata u FBiH

U Federaciji BiH ukupna proizvodnja šumskih sortimenata u periodu januar-oktobar 2021. godine, u odnosu na isti period 2020. godine, veća je za...

U Kalesiji obilježen Dan državnosti, načelnik pozvao sve političare na jedinstvo

Općinski načelnik Sead Džafić sa saradnicima, predstavnici Općinskog vijeća, članovi i predstavnici boračkih udruženja i organizacija te predstavnici političkog i vjerskog života...

EP BIH: Depoi za ugalj TE Tuzla ostali bez zaliha

Depoi Termoelektrane u Tuzli su bez zaliha uglja i dalja proizvodnja električne i toplotne energije ozbiljno je ugrožena zbog aktuelnih dešavanja u...

Dan kada su “srpski orlovi povili krila” pred Armijom RBiH

Sedamnaest punih dana, od 8. do 25. novembra, trajala je neizvjesnost zvana Lisača na Majevici i prava drama za 75 četnika u potpunom okruženju snaga...