Na osnovu Plana rada ali i na osnovu usvojenih akata, odnosno Odluke o komunalnom redu, radnici KP “Komunalac” ovih dana su započeli aktivnosti na orezivanju i uređenju stabala u samom centru Kalesije, ali i uređenju cvjetnjaka i drugih zelenih površina koje su u njihovoj nadležnosti.
Naši uposlenici trenutno vrše orezivanje starih grana, te onih koje predstavljaju opasnost za građane, kazao je za Infoplus direktor KP “Komunalac” Nermin Mujkanović.
On ističe da će u narednim danima krenuti i druge aktivnosti kada je u pitanju uređenje centra grada, a sve sa ciljem kako bi proljeće dočekali u boljem ambijentu i kako bi ulice Kalesije poprimile ljepši izgled.

