Vidljivost je jutros zbog magle mjestimice smanjena u kotlima i uz riječne tokove.Na putevima koji prolaze kroz usjeke, kao i preko planinskih prevođenja, upozoravaju na moguće odrone zemlje ili kamenja.
Zbog redovnog održavanja tunela “Vukov gaj” i “Oštrik” na autoputu A-1, večeras od 23 do 02 sata bit će zatvorena dionica Butila-Sarajevo sjever, a od 02 do 05 sati Sarajevo sjever-Butila.
Obustava saobraćaja aktuelna je na magistralnom putu M-5 Sarajevo-Pale (dionici Ljubogošta-Pale), gdje se izvode radovi u tunelu Kalovita Brda.U funkciji je obilaznica u neposrednoj blizini.
Zbornik radova na asfaltiranju regionalnog puta R-445 Semizovac-Ilijaš u Malešićima, danas (01.11.) Od 07 sati do 02.11.do 20 sati, doći će do obustave saobraćaja.Za vrijeme ukidanja, vozila će se javiti alternativnim pravcem.
Usporeno je saobraćanje na dionicama gdje se izvode sanacioni radovi, a gdje je postavljena privremena signalizacija.Izdvajamo magistralni put M-17 u Konjicu i kod mjesta Drivuša, magistralni put M-14.1 Odžak-Vukosavlje, kao i regionalne puteve: R-469 Živinice-Međaš, R-445 Semizovac-Visoko i R-461a Srebrenik-Donja Orahovica.
Povodom vjerskog praznika “Svi Sveti”, danas se sruši saobraćaj na magistralnim putevima M-14.1 u Odžaku (07-20 sati) i M-14.2 Orašje-Šamac (Donja Mahala “Šibovača”, 07-19 sati).Za vrijeme održavanja, vozila će biti preusmjerena lokalnim prijevoznim sredstvima.
Na graničnim prelazima, zadržavanje nije duže od 30 minuta.
